Projekt revitalizace školní zahrady nazvaný "Školní zahrada - naše přírodní učebna" se posunul o další krůček k vytouženému cíli. Neudělali bychom ho bez vydatné pomoci našich přátel ze společnosti Johnson Controls Stráž pod Ralskem, kteří se poslední říjnový víkend pustili s plnou vervou do práce. Díky jejich snaze a obrovskému nasazení získal sen o zahradě, která nabídne našim dětem bohatou inspiraci k výuce a zázemí pro volný čas, konkrétní obrysy.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval za pomoc a odvedenou práci p.Jitce Čeňkové, p.Josefu Lackovi, p. Ondřeji Vítečkovi, p.Jiřímu Hojsákovi a rodině Volných nejen jménem svým, ale především jménem svých kolegů a všech žáků ZŠ Partyzánská.

Zvláštní poděkování patří p.Haně Volné, která svou pomocí, ochotou a vstřícností výrazně zasloužila o to, že naše škola získala prostředky na revitalizaci školní zahrady z nadace Blue Sky Involve. Velmi si vaší pomoci vážíme!