Na naší škole se na chodbách i ve třídách neustále mění výzdoba, kterou tvoří naši žáci. Na co dalšího se tedy můžeme těšit?

Blíží se termín pro odevzdání našich prací do výtvarné soutěže „Zvířata v našich lesích“,kterou vyhlašuje Město Česká Lípa ve spolupráci s Městskými lesy s.r.o a Okresním mysliveckým spolkem Česká Lípa. Tématu „Plazi a obojživelníci našich lesů se naše děti z 1. stupně ujaly s nadšením. Věříme, že některé z našich výtvorů získají jednu z hodnotných cen nebo se objeví na myslivecké přehlídce.

Děti z 2.B vyráběly s paní učitelkou Hlobeňovou úžasné koláže z papíru a tiskátek, která si samy vyrobily z různých odpadových materiálů jako je bublinková igelitová folie nebo použité korkové špunty. Vybrané práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii na webových stránkách naší školy.

Přejeme hodně dobrých nápadů při realizaci výtvarných dílek a netrpělivě očekáváme jejich výstavku.

Mgr. Petra Horčičková a Ing. Barbora Hlobeňová