Ředitel Základní školy, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace, vyhlašuje na pátek 17.2.2017 ředitelské volno. Důvodem vyhlášení ředitelského volna je provedení nezbytných oprav vedoucích k odstranění havárie svodu odpadů v budově školy. Opravy budou pokračovat i během následujícího týdne, kdy jsou ve škole jarní prázdniny (20.-24.2.).
Provoz školní jídelny i školní družiny v době ředitelského volna je zajištěn. Informace o provozu vám podají vedouucí školní kuchyně, p.Lenka Křižánková (sj.husova@seznam.cz) a vedoucí vychovatelka školní družiny, p.Věra Cengerová (vera.cengerova@zspartyzanska.cz).

Plánovaná exkurze pro žáky 6.A,6.B a vybrané žáky 7.ročníku od IQ centra v Liberci SE USKUTEČNÍ! Informace o organizaci exkurze vám podají třídní učitelky!