Skvělá předvánoční atmosféra, úsměv, radost, zábava.... To vše se odehrálo v úterý před naší školou.

Za úžasně připravený vánoční jarmark, s úžasnými výrobky děkujeme paní vychovatelce Věrce Cengerové (keramika), paní vychovatelce Pétě Podrazilové (šikovné ručičky), paní učitelce Mgr. Radce Šťastné a Illonce Červinkové (kouzlení s papírem). Vánoční DEKORACE ve vestibulu školy připravila Péťa Podrazilová se svým EKO sněhulákem. Strom přání připravila Radka Šťastná a Illonka Červinková. Na strom přání mohou žáci i rodiče školy po celou dobu adventu psát svá přání škole do roku 2017.O program se postaraly mažoretky Adelline se svou světelnou show a vánoční choreografií pod vedením Adély Vavruškové. Zazpívaly a zatančily dětičky z 2.A a 2.B. pod vedením paní učitelky Mgr. Martiny Heřmanové a paní učitelky Mgr. Nadi Vavruškové. Zapískaly nám i děti od paní vychovatelky Blanky Korousové z kroužku flétničky a pokřtil se kalendář školy na rok 2017, na kterém se podílela paní učitelka Mgr. Karolina Novotná. Kalendář si můžete zakoupit již příští týden v kantýně školy nebo objednat u třídních učitelů.Děkujeme panu Vlastu Královi za ozvučení celé akce. Školní jídelně za poskytnuté občerstvení (vanilkové rohlíčky, které pekly děti z ŠD), připravený vánoční čaj. Kačce Šulcové a její dceři Báře děkujeme za obsluhu na občerstvení. Také školnici Pavlíně a školníkovi Martinovi za připravený a ozdobený stromeček.A především děkujeme vám dětem a rodičům, že jste se akce zúčastnili. Bylo vás opravdu požehnaně a to nás moc těší!! Doufáme, že se vám podvečer líbil a příští rok si ho s radostí zopakujeme.

Adéla Vavrušková

Další fotografie z naší akce naleznete na školním facebboku zde.