Ve čtvrtek 14. 1. se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. V kategorii sedmých ročníků se na první místě umístila Nicola Grošupová ze 7.A  a druhé místo obsadil Patrik Dobrovič ze 7.A. Oba dva postupují do okresního kola. Třetí místo se stejným počtem bodů získala Šárka Švarcová ze 7.A a Tomáš Javůrek ze 7.A.

Ve starší kategorii osmých a devátých ročníků zvítězila Amálka Streubelová z 9.třídy a zároveň si tím zajistila postup do okresního kola. Na druhém místě skončil Martin Žihlo a o třetí příčku se dělili Michal ŠtekerLuďkem Žihlem všichni z 9. třídy.

V bilinguální kategorii, která je určena pro děti vyrůstající ve dvojjazyčném prostředí, bude naši školu reprezentovat přímo v krajském kole Andy Lawson z 8.A.

Mgr. Dagmar Šinerová