V posledních květnových dnech si naši žáci měli možnost protáhnout svá těla a trošku si zasportovat. Na obou stupních proběhl sportovní den zaměřený na atletické dovednosti. Na stupni druhém měli žáci možnost se ve druhém dni naučit některé z míčových her. Atletické disciplíny probíhaly na místním městském stadionu a míčové hry a netradiční sporty jsme mohli vyzkoušet v areálu Lokomotivy v České Lípě.

V těchto sportovních aktivitách si mohli oprášit své tělesné zdatnosti i rodiče našich žáků a zaběhnout si společně s našimi učiteli štafetu. Rodičovská účast byla opravdu potěšující a verva, s jakou si předávali štafetový kolík, obdivuhodná.

Dle výkonů a nadšení našich žáků lze soudit, že sportovní vyžití uvítali a jednotlivé disciplíny nebrali na lehkou váhu. Takže v příštím školním roce opět sportu zdar!