Vážení rodiče, milí žáci,

děkujeme všem, kteří vyjádřili svůj názor v naší anketě vztahující se k novince letošního školního roku - e-nástěnkám. Hlavním motivačním faktorem pro vývoj systému (ve spolupráci se společností STARLIT s.r.o.) bylo zkvalitnit naši vzájemnou komunikaci. Věřím, a vaše názory tomu odpovídají, že se nán tento cíl podařilo splnit. Nové nástěnky nám umožňují zveřejnit řadu informací, které by určitě zůstaly nepovšimnuty. Kromě pravidelných informací, jež aktualizujeme několikrát denně (jídelníček, fotoreporty ze školních akcí, informace vedení školy apod.), máme možnost zveřejnit i takové zprávy, které nám přináší radost (úspěchy našich žáků v mimoškolních aktivitách) a my považujeme jejich publicitu za důležitou. Uvědomujeme si, že celý systém má i své nedostatky, ostatně tomu odpovídají i vaše hlasy, neváhejte proto a své podněty adresujte přímo vedení školy (reditel@zspartyzanska.cz), abychom mohli celý komunikační systém využívat ke vzájemné spokojenosti.

Novinkou letošního školního roku, který směřuje do svého finiše, bylo i rozšíření nabídky jídel ve školní jídelně. Pilotně jsme tuto novinku vyzkoušeli v závěru školního roku 2014/2015. Nyní nastal čas, abychom zhodnotili vaši spokojenost se současnou nabídkou, k čemuž využíváme právě spuštěnou novou anketní otázku. Děkujeme za vaši spolupráci a váš názor!