Nová anketní otázka spuštěna!

Jednou z novinek letošního školního roku je postupné zavádění systému elektronických plateb za služby školy. Hlavní motivací, proč jsme k tomuto kroku sáhli, byla snaha o celkové zjednodušení plateb pro rodiče. Ti mohou pod jedním variabilním symbolem hradit všechny platby za své dítě - obědy ve školní jídelně, služby školní družiny, lyžařský výcvik apod. Přestože je změna relativně čerstvá, ptáme se vás již nyní na váš názor v nové anketě. Děkujeme všem touto cestou za spolupráci a zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá!

Jak jste spokojeni s výběrem 3 jídel ve školní jídelně?

Výsledky minulé ankety nám měly dát odpověď na otázku, jak hodnotíme výběr ze třech jídel ve školní jídelně. Souhrnně lze říci, že celkem 69 % odpovědí (315 hlasů) hodnotilo novinku minulého školního roku pozitivně. Naopak 31% (144 hlasů) by ocenilo rozšíření jídelníčku o další jídla. Výsledky ankety se stanou předmětem dalších úvah vedení školy a školní jídelny při hledání možností, jak dále zkvalitňovat starvování našich dětí! Děkujeme všem, kteří vyjádřili svůj názor.