Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na třídní on-line schůzky, které se uskuteční v úterý 8.12. (pro 1.-5.ročník) a ve čtvrtek 10.12. (pro 6.-9.ročník) vždy od 16:00 hod. Vzhledem k tomu, že nám stále platná omezení neumožňují uspořádat klasické třídní schůzky, zvolili jsme možnost on-line setkání.

Platformou, která nám umožní realizovat naše společné setkání, jehož náplní bude nejen ohlédnutí za podobou distančního vzdělávání, ale také řada další důležitých informací od třídních učitelů, bude pro 3. - 9.ročníky aplikace MS Teams. Ke vstupu do třídní schůzky využijte přihlašovacích údajů, pod kterými se do on-line vyučování přihlašují vaše děti.

Jelikož 1. a 2.ročníky ke svému vyučování využívaly jiné možnosti, třídní paní učitelky vás budou informovat o zvolených nástrojích pro realizaci schůzky.

Děkuji za to, že mé pozvání na vzájemné setkání přijmete, zároveň všem přeji pohodové adventní dny.

Mgr. Karel Minařík, ředitel školy