V rámci sportovního dne základní školy Partyzánská na Svárově uspořádalo vedení školy, ve spolupráci s oddílem stolního tenisu Lokomotiva Česká Lípa, turnaj pro žáky 2. stupně. 26 účastníků ze 6.- 9. třídy si zde zahrálo ve třech soutěžích a odehrálo celkem 68 zápasů. Turnaj měl velice dobrou úroveň především proto, že většina účastníků se zúčastnila i loňského zápolení.

Výsledky 6.-7. třída

1. Adam Dlouhý

2. Petr Mazal

3. Martin Koutský

4. Zdeněk Pavlů

Výsledky 8.- 9. třída

1. David Čech

2. Matěj Kořínek

3. Petr Podrazil

Vyvrcholením byl turnaj o přeborníka školy, kterého se zúčastnili finalisté obou soutěží. Po velmi vyrovnaném průběhu, kdy první tři hráči měli stejně bodů, rozhodlo o vítězi lepší skóre a vzájemné utkání.

Celkové pořadí

1. Petr Mazal

2. David Čech

3. Adam Dlouhý

4. Matěj Kořínek

Poděkování patří také Janu Jablonovskému a Františku Justovi z oddílu stolního tenisu Lokomotiva Česká Lípa za organizaci turnaje.