Volby do ŠKOLNÍHO PARLAMENTU odtajnily zástupce do tříd!

V pátek 8.9. 2023 proběhly volby do školního parlamentu, k jehož tradici se Partyzáni vracejíJ Do volební místnosti dorazili třídy 4. – 9.ročníku (informovali jsme o tom, že páťáci volili už ve čtvrtek kvůli výletu). Po skončení voleb se začalo se sčítáním hlasů. Došlo k rovnosti a volby ještě jednou podstoupili žáci a žákyně 4.B, 6.B, 9.B hned v pondělí. Teď už ale známe všechny zástupce za třídyJ!

Parlamenťáci, PARŤÁCI, se budou scházet 2. a 4. pondělí v měsíci, 1.vyučovací hodinu.

K dispozici budou mít zástupci i tzv. ŽOLÍKA, který jim umožní přivést na setkání i své kamarády/kamarádky.

Zde jsou zástupci jednotlivých tříd:

4.A – Adélka Kořínková, Ondra Lenikus

4.B – Kryštof Chovanec, Nikola Dziusová

5.A – Terka Kuntošová, Jáchym Sláma

5.B – Patrik Šárovec, Izabela Kubová

6.A – Honza Hošek, Anežka Boučková

6.B – Matěj Hofman, Adrian Landa

7.A – Honza Kašpar, Veronika Drobná

7.B – Klára Jansová, Míša Červenková

8.A – Viki Vytisková, Terka Kopecká

8.B – Honza Pikart, Kája Plachá

9.A – Ema Hašlová, Míša Pallová

9.B – Petr Novák, Kryštof Junak

Moc se těšíme na jmenování do funkce, které proběhne ve středu 13.9. 2023. Na inauguraci zveme zvolené zástupce, jejich rodiče a přátele i pedagogy.

Barbora Darebná, Michaela Salačová a Petra Slámová děkují skvělé volební komisi, tedy Petrovi, Kryštofovi, Emče a LůceJ Byli jste úžasní a moc jste nám pomohli. Děkujeme i třídním učitelům a učitelkám za spolupráci!