Vyhlášení ředitelského volna pro žáky ZŠ Partyzánská ve dnech 29. – 30.6.2023

Ředitel základní školy Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace, Mgr. Karel Minařík, vyhlašuje  ve dnech 29.6. – 30.6.2023 ředitelské volno.

Ředitelské volno je vyhlášeno z důvodu provedení nezbytných přípravných prací před plánovanými rekonstrukcemi a opravami v budově školy – výměna oken, výměna části otopné soustavy, malování učeben atd. Rozsah přípravných prací v souvislosti s plánovanými termíny jejich provedení neumožňuje organizaci výuky a přítomnost žáků ve škole.

V době ředitelského volna bude v případě zájmu rodičů zajištěn provoz oddělení školní družiny a školní jídelny. Potřebné informace vám poskytnou p. Věra Cengerová (vedoucí školní družiny) a p. Lenka Křižánková (vedoucí školní jídelny)

Mgr. Karel Minařík, ředitel školy