Členové žákovského parlamentu ve spolupráci s paní učitelkou Hlobeňovou a Strejčkovou oficiálně vyhlašují školní výtvarnou soutěž.
Z řad parlamenťáků vzešlo několik návrhů na výtvarná témata, z nichž byla nakonec vybrána tato:
- pro mladší žáčky, tedy I. stupeň, "Život na venkově".
- pro starší žáky, tedy II. stupeň, "Hudba"
V této soutěži se meze nekladou, tedy.... Můžete pracovat jednotlivě, ve dvojicích, ve skupinkách, v rámci celé třídy. Své výtvory můžete tvořit pomocí obyčejné tužky, pastelek, vodovek, temper, kříd, koláží, 3D objektů atd. Taktéž formát (rozměr) díla není nijak pevně stanoven.
Vaše příspěvky do soutěže odevzdávejte do konce měsíce května 2016 v kabinetě výtvarné výchovy paní učitelce Hlobeňově.
Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne na konci školního roku na zahradní slavnosti školy.