Po vánočním rozjímání se život školy opět rozběhl naplno. A nutno přiznat, že zejména druhá polovina ledna je plná zajímavých událostí a akcí. Jednou z nich jsou i okresní kola olympiád. Pro školu a naše žáky je to zajímavá konfrontace, která nám přináší možnost porovnat si naše znalosti a dovednosti s ostatními školami. 24.1. se na Gymnáziu v České Lípě uskutečnilo setkání nadaných matematiků, kteří měřili své schopnosti v jednom z nejnáročnějších  předmětů. Výsledky z tohto měření nám všem ve škole přinesly obrovskou radost, neboť Matyáš Hřebík (5.A) a Vojta Bogar (5.B) bsadili ve své kategorii shodně 1.-3. místo. Skvělé vystoupení žáků z Partyzánky podtrhli ještě Štěpán Pícha (5.A, 7.-10.místo), Mína Živcová (5.B, 12.-13.místo) a Vojta Košťál (5.A, 17.-21.místo).

Medailisté okresního kola matematické olympiády byli, kromě cen a diplomu od organizátora soutěže DDM Libertin, oceněni rovněž pochvalou ředitele školy. Pochvalu si zaslouží i naše paní učitelky, které svou prací pomáhají rozvíjet talent a nadání našich žáků. Děkujeme!