Vážení rodiče,

přinášíme Vám výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2017/2018. Děkujeme všem za zájem o přijetí na naši školu, gratulujeme úspěšným žadatelům a těšíme se na naši vzájemnou spolupráci. V souvislosti s výsledky zápisu přinášíme rovněž několik důleřitých informací:

1. Rozhodnutí o přijetí si mohou zákonní zástupci vyzvednout na sekretariátu školy (p.Věra Rathouzová) osobně od 9.5. do 26.5.2017 vždy od 7:30 do 15:30 hod.
2. Rozhodnutí o nepřijetí bude zákonným zástupcům žadatelů doručeno písemně poštou.
3. Úvodní třídní schůzka pro rodiče přijatých žáků se usuteční v úterý 13.6. 2017 od 16:00 hod. Před samotnou schůzkou bude zveřejněn seznam dětí s rozdělením do jednotlivých tříd.

Děkujeme ještě jednou všem za trpělivost při čekání na zveřejnění výsledků zápisu.

Mgr.Karel Minařík, ředitel školy