Dnešní den se na naší škole nesl v duchu školního kola voleb do žákovského parlamentu. Z pondělního třdního kola vzešla za každou třídu čtveřice kandidátů, kteří dnes soupeřili o přízeň a volební hlasy svých spolužáků. Nutno podotknout, že volby probíhaly ve veškeré vážnosti, kterou si jistě taková událost zaslouží. Mé poděkování patří nejen volební komisi, jenž dohlížela na regulérnost voleb, ale především Mgr.Romaně Strejčkové, koordinátorce žákovského parlamentu, která věnuje projektu velké úsilí a obdivuhodnou míru své energie.

Všem zvoleným zástupcům z celého srdce gratuluji a již nyní se těším nejen na veřejnou inauguraci zástupců žákovského parlamentu, která proběhne ve středu 16.10.2013 od 16,00 hodin, ale především na vzájemnou inspirativní spolupráci.

Mgr.Karel Minařík, ředitel školy