Vážení rodiče, milí žáci,

nevidím důvod, abych Vám nepopřál krásný dobrý den z Partyzánky. Dle mého včerejšího slibu zveřejňujeme první informace (viz.příloha) k dálkovému vzdělávání, které připravujeme pro naše žáky. Je zřejmé, že celé situace je po včerejším usnesení vlády ČR ještě o něco komplikovanější, přesto věřím tomu, že jsou to kroky, které pomohou nám všem vrátit život, soukromý i pracovní, do běžných kolejí. Uvědomuji si, že teď mnohé rodiny, musí potýkat s řadou nepříjemností, omezení a mimořádných opatření. Jedním z nich je nastavení systému vzdělávání našich dětí. Chci vás všechny ujistit, že děláme maximum pro to, aby vám s touto nelehkou situací Partyzánka co nejvíc pomohla. Zkrátka podle hesla - vy stojíte při Partyzánce, Partyzánka stojí při vás!

Opatrujte se!

Mgr. Karel MinaříkSoubory