Vážení strávníci,

od 1.2.2016 dochází k několika změnám v odhlašování obědů ve školní jídelně.

Odhlášení obědů v době nemoci strávníka

Od 1.února 2016 školní jídelna přijímá telefonickou odhlášku oběda pouze v případě, že je strávník nemocen, a to jedině na den, ve kterém oběd odhlašujete. Stanovený čas pro tyto odhlášky je od 6.00 hod. do 8.00 hod . Zaměstnanci ŠJ nebudou přijímat telefonické odhlášky na jiný den než ten, ve kterém voláte.

Ostatní dny si strávník sám odhlásí obědy zde v hale jídelny na boxu nebo  na  www.strava.cz. Přihlašovací údaje k těmto stránkám Vám opětovně na požádání pošle vedoucí školní jídelny.

Telefonicky není možné odhlašovat akce pořádané školou - výlety, sportovní a kulturní akce.

Změna volby oběda

Změnu volby oběda č.1 jste dosud mohli ve lhůtě 3 pracovních dnů předem. Na základě vašich podnětů dochází od 1.2.2016 ke zkrácení této lhůty na 2 pracovní dny, tj.:

oběd na PONDĚLÍ změna volby ve ČTVRTEK,oběd na ÚTERÝ změna volby v PÁTEK

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Lenka Křižánková

vedoucí ŠJ Husova