Podpora jazykového vzdělávání je jednou ze stálých priorit naší školy. Po snaze propojit jazykovou výuku s výukou ostatních předmětů (především tělocviku) dostává tato priorita v letošním školním roce další reálnou podobu. ZŠ Partyzánská se aktivně zapojila do projektu eTwinning, který nám otevírá celou řadu možností k navázání kontaktů s jinými evropskými školami. Samotný projekt, který letos oslaví své desetileté výročí, není založen jen na možnosti přímé komunikace žáků sesvými vrstevníky z jiných škol za hranicemi České republiky, ale nabízí velké množství aktivit pro celou školu. Jsme hrdí na to, že ZŠ Partyzánská je školou, která této možnosti využije a stane se tak pevnou součástí komunity evropských škol. Podrobnější informace o celém projektu naleznete zde.